Skoč na obsah Skoč na menu


BRAS - drevoobrábacie stroje a zariadenia

Project 475

 

5 osový CNC obrábací stroj Project 475 s otvorenou štruktúrou a posun osi X je prostredníctvom „ ozubnice s pastorkom“. Ozubnica a brúsenými a stúpajúcimi zubmi, vyrobená z tvrdej, temperovanej ocele, temperovaný pastorok s brúsenými zubmi , pastorok je integrovaný do EPICYCOIDAL redukčnej vysoko presnej prevodovky. Jeden plstený pastorok je pripojený s oceľovému pastorku  - je konštantne  mazaný a aplikuje nános maziva na zub  ozubnice, čo garantuje dlhú živostnosť a presnosť.

Všetky posuny sú s lineárnym vedením s predinštalovanými lineárnymi ložiskami s dvojitým tesnením zamedzujúcim prachovému znečisteniu vnútra ložísk. Tento systém zaručuje neobmedzenú a  trvalú životnosť bez potreby údržby.

Pracovný stôl  rozdelený v dvoch zónach A a B, kým stroj pracuje v jednej zóne môže obsluha nakladať kus v pásme druhej zóny.

Stroj je dodávaný s kartou Ethernet požadovaný pre pripojenie k Internetu pre TELEASSISTANCE ON LINE. Telematické pripojenie Masterwood LINE HOT umožňuje, aby diaľkové intervencie mali okamžité riešenia. Takto sa riešia prípadné programovacie problémy týkajúce sa systémov operatívnych a hardvérových konfigurácií, počítačové programy a ich updatovanie, čím sa  znižujú náklady produkcie zastavením stroja.

475.jpg

 

Project 475
pracovné pole v ose X 3220-5170 mm
pracovné pole v ose Y 2000 mm
max. hrúbka obrobku 200 mm
max. rýchlosť X-Y-Z 80 - 80 - 25 m/min

počet vertikálnych vretien

13
počet horizontálnych vretien 2+2 / 1+1
kotúčová píla ø 125 mm
frézovacia jednotka 1.000 - 24.000 ot./min.
výkon elektrovretena
12 KW