BRAS - drevoobrábacie stroje a zariadenia

SMART 600-23 PLUS

 

smart_s600_23_plus.jpg

Model Smart 600-23 PLUS disponuje kompaktným dizajnom, silnejšou a tuhšou konštrukciou. Načítavanie je možné cez analógový ukazovateľ polohy a široké otvory spolu s vnútorným osvetlením umožňujú vynikajúci pohľad do vnútorných častí. Vďaka svojmu dômyselnému prevedeniu je tento stroj vhodný pre olepovanie a opracovanie dielcov s rovnými hranami s použitím rôznych hranovacích materiálov ako PVC, ABS, melamínu, dýhy a náglejkov v pásoch, alebo kotúčoch s použitím všetkých typov lepidiel vrátane PUR. A to všetko vďaka patentovanému zásobníku lepidla s teflónovou povrchovou úpravou a 3 kg kapacitou. Spoločnosť Fravol poskytuje možnosť vybavenia svojich strojov aj v kombinácií klasického olepovania so systémom Fusion na bezšpárové olepovanie hrán pomocou horúceho vzduchu. Všetky jednotky sa nastavujú automaticky z 8,4"/12" farebnej dotykovej PLC obrazovky pomocou servomotorov.

 

Model Smart vieme vybaviť jednotkami a ich stupňom automatizácie priamo na želanie každého zákazníka.

Veľké priezory s vnútorným osvetlením umožňujú vynikajúci pohľad do vnútorných častí stroja.

• Ideálne pre priemyselné alebo remeselné využitie.

• Nastaviteľná rýchlosť do 10 - 20 m / min.

• Rýchly štart 6 ÷ 8 minút.

• Kapacita lepidlového zásobníka: 3 Kg

• Hrúbka opracovaného dielca 10 - 80 mm

• Možnosť lepenia masívnych náglejkov až do 12 mm

• Automatické nastavenie obrábacích jednotiek

• Motor kapovacej jednotky s dvoma kotúčmi a automatickým naklápaním 0 ° ÷ 15 ° je napájaný z vysokofrekvenčného meniča  200 Hz.

• Patentovaná jednotka rožkovača Syncro s multiprofilovým nástrojom

 

Pre dosiahnutie najvyššieho stupňa opracovania stroj obsahuje technologické vybavenie ako sú držiak hrany, systém separačnej zmesy, predfrézy s rozdielnym smerom otáčania pre dokonalejšie opracovanie, infračervený ohrev, prítlačná jednotka, nožnice, uhlovo nastaviteľná kapovacia jednotka, hrubá fréza, jemná fréza, rondomat, profilové cidliny, antiadhezívna jednotka, škrabka lepidla, kartáče, fén a rôzne ďalšie doplnky podľa výberu zákazníka.

Schugoma systém

Pre zákazníkov, ktorí hľadajú spôsob doplnenia svojich už zakúpených olepovačiek technológiou bezšpárového olepovania tu máme jedinečné riešenie. Patentovaný systém od nemeckej spoločnosti Schugoma, ktorý je možné umiestniť v každom existujúcom stroji na olepovanie hrán.

Depliant_SMART_PLUSS_ed-05-2018.pdf