Skoč na obsah Skoč na menu


BRAS - drevoobrábacie stroje a zariadenia

Project 560

 

Console-CNC_html_m1565cbe0.png

Project 560 je 3/4osé CNC obrábacie centrum

CNC obrábací stroj Project 560 s otvorenou štruktúrou a posun osi X je prostredníctvom „ ozubnice s pastorkom“. Ozubnica a brúsenými a stúpajúcimi zubmi, vyrobená z tvrdej, temperovanej ocele, temperovaný pastorok s brúsenými zubmi , pastorok je integrovaný do EPICYCOIDAL redukčnej vysoko presnej prevodovky. Jeden plstený pastorok je pripojený s oceľovému pastorku  - je konštantne  mazaný a aplikuje nános maziva na zub  ozubnice, čo garantuje dlhú živostnosť a presnosť.

Pohon osí je zabezpečený BRUSHLESS motormi (BEZ kief), čo umožňuje vysokú rýchlosť a zrýchlenie, ktoré nie je možné dosiahnuť s tradičným CC motorizáciami. Nie je potrebná žiadna údržba, keďže stroj je vybavený digitálnymi technológiami, ktoré  poskytujú vyššiu presnosť a lepšie ukončovanie výrobného cyklu.
Zvislá frézovacia  jednotka  pripevneného na "z" vozík s pneumatickým systémom. Posúvanie je  lineárne vedením s 75 mm šírkou a predinštalovaným i lineárnymi ložiskami,  ktoré mu garantujú rovnakú nosnosť nákladu  4 smermi.
Vyššie uvedené riešenie spolu s veľkou vzdialenosťou  osi Z ako aj optimálne umiestnenie vodiacej skrutky  (v strednej polohe) zaručujú vysokú precíznosť vŕtania.


Project 560
Pracovné pole v osi X 3600 - 6500 mm
Pracovné pole v osi Y
1600 - 1700 mm
Max. hrúbka obrobku 200 mm
Max. rýchlosť v osi X,Y,Z 80, 80, 25 m/min
Počet vŕtacích vretien
do 32
Max. priemer nástroja
250 mm
Otáčky frézovacieho vretena

1000-24000 ot./min

Výkon elektrovretena 15 kW HSK 63F