BRAS - drevoobrábacie stroje a zariadenia

Masterwood TF 600KT

 

 

Master M200-23 Plus

 

Masterwood TF 600S

 

 

Masterwood TF 600S je priebežné obrábacie centrum pre veľmi výkonné vŕtanie. Stroj je určený pre všetkých výrobcov skriniek a nábytku, ktorí chcú spojiť vysokú produktivitu s flexibilitou. TF 600S dokonale opracováva všetkých 6 strán panelu.

Technická špecifikácia :

Rýchlosť :

Max. rýchlosť klieštin: 130 m/min

Max. rýchlosť v ose Y : 75 m/min

Max. rýchlosť v ose X.: 30 m/min

 

Pracovné rozmery :

Hrúbka dielca : 10~60 mm

Dĺžka dielca : 200~2800 mm

Šírka dielca : 50~1200 mm

Celkový príkon: 25.5KW

Výkon frézovacích motorov : 2 x 3.5KW

 

Rozmer a počet odsávacích otvorov:

-D=200*1

-D=150*1

-D=100*1

 

Vŕtacie hlavy

Dvojitá vrchná a jedna spodná vŕtacia hlava pre nezávislé vertikálne a horizontálne vŕtanie, pohyb cez nezávislé pneumatické ovládanie každého vretena pre jednotlivé alebo viacnásobné vŕtanie. opracovanie na všetkých 6 stranách dielca .

 

Kompozícia vrchných dvojitých hláv:

Vertikálne vretená v ose X : 7+7

Vertikálne vretená v ose Y : 5+5

Horizontálne vretená v ose X : 2x2 + 2x2

Horizontálne vretená v ose Y : 2+2

 

Kompozícia spodnej vŕtacej hlavy :

9 Vertikálnych vretien, rozteč medzi vretenami 32 mm

 

Drážkovacia jednotka :

D 120 mm v smere X v hornej časti.

Možnosť lineárneho drážkovania v rozpätí 55 – 800 mm.

 

Frézovacia jednotka

Dve 3,5KW vretená, jedno v hornej a jedno v spodnej časti.

Môžu interpolovať pre frézovanie a rezanie(iba frezovanie).

 

Klieštiny

Koľajničky s dlhým dosahom, s dvoma klieštinami

s posuvnou rýchlosťou do 130 m/min

Rýchle opracovanie pri variabilnosti dielcov.

 

Vzduchový pracovný stôl

Vzduchový pracovný stôl. Dielec sa pohybuje na

vzduchovej vrstve pre zabránenie poškrabaniu

dielcov s chúlostivými povrchmi.

 

SMART pracovný stôl (PATENT)

SMART stôl pre priebežnú podporu dielca

Pracovný stôl sa dvíha a klesá, posúva doprava a doľava, čo umožňuje vykonávanie všetkých operácií s čo najväčším podložením dielca.

Stroj môže vŕtať priebežné diery tak zhora ako aj zdola.

 

Bočný zarovnávací mechanizmus

Servo ovládaný bočný prítlak pre polohovanie dielca,

zaručujúci perfektné zarovnanie dielca a vysoko

presné opracovanie.

 

Meranie rozmerov dielca

Vysoko presné automatické meranie rozmerov dielca pozdĺž osí X-Y-Z.

 


 

 

 

Cenník striekacej techniky na rok 2021

 

 

Olepovačka hrán Eclipse 2.0

 

eclipse_2_0.jpg

Eclipse 2.0 je poloautomatická olepovačka hrán s univerzálnou frézou, ideálne pre opracovanie tvarových, rovných alebo veľkých panelov.

V porovnaní s pôvodnou verziou Eclipse sa verzia 2.0 môže pochváliť:
- Novú 10 "dotykovou obrazovkou, funkčnejší a intuitívnejšie.
- Novým dizajnom základne, ktorý zaručuje väčšiu stabilitu stroja.
- Novým softwarom s internou knižnicou a inteligentnými aplikáciami

Vďaka olepovačce hrán Eclipse 2.0 môžete vykonávať olepovanie a frézovanie súčasne. Extrémne všestranný stroj, vyžaduje minimálne investície a predstavuje platnú alternatívu k CNC obrábaciemu centru. Ide o obzvlášť inteligentný stroj, ktorý je nevyhnutný pre tých, ktorí musia každý deň reagovať na rôzne potreby pri zachovaní vysokých štandardov kvality.

Viac informácií

 

Nové produktové katalógy 2020

 

Nové produktové katalógy 2020!!!

Master_2020.PDF
Fast_2020.PDF
Concept_350_-_KR_-_KR_Spin_2020.PDF
CNC_vrtaci_centra_2020.PDF

Tieto katalógy si môžete spolu s ostatnými prezrieť a stiahnuť v sekcii Katalóg produktov.

 

Frézovacie a vŕtacie centrum K2 2.0

 

k2 2.0

Frézovacie a vŕtacie centrum K2 2.0 predstavuje jediný stroj typu "all-in-one" (všetko v jednom) s revolučnými systémami DDT Systém a Bar Nesting®, ktoré umožňujú kompletné obrábanie na 5 stranách dielca za 4 minúty vrátane rezania. Jedná sa o automatický vyvrtávacie stroj s priechodným vŕtaním zospodu a automatickým návratom kusu k operátorovi a pracovnou plochou (os Y) až 1250 mm.

K2 2.0 sa líši od ostatných kompaktných CNC na trhu, pretože väčšina operácií nevyžaduje žiadne nastavenie času využitím unikátneho D-D-T (Double dynamic transport). Tento registrovaný systém sa skladá z dvoch klieštin, ktoré nepretržite držia materiál na mieste počas rôznych operácií. Toto tiež umožňuje špecializovaný softvér pre optimalizáciu pracovných cyklov - ako nesting, ale s výhodou, že je možné vyvŕtať vodorovné otvory bez nutnosti demontáže obrobku pre ďalšiu operáciu, čo je hlavná nevýhoda v systémoch Nesting. Stroj je naviac vybavený špeciálnou prísavkou, ktorá umožňuje vyfrézovanie celého kruhu. Ďalším jedinečným systémom je 4stranné frézovacie zariadenie 0-3 mm.

K2 2.0 dokáže formátovať dielce a vytvárať konštrukčné otvory v horizontálnom a vertikálnom smere z jedného pásu aglomerovaného materiálu. Tvarové frézovanie celých vonkajších oblúkov, či vnútorných otvorov napríklad drez kuchynských liniek je bez potreby dorezávaní alebo dokončovania. V štandardnej výbave je osadený 12 vertikálnymi vŕtacími vretenami, 8 horizontálnymi vretenami v osiach X a Y, jednotkou pílového kotúča pre funkciu drážkovanie a samozrejme výkonným 5 kW frézovacím elektrovretená. Ďalej je stroj vybavený novým štvormiestnym zásobníkom nástrojov pre elektrovreteno s automatickou výmenou.
Unikátnosťou je elektrovreteno s výmenou rýchleho nástroja ISO 30, ktorým dokážete vydlabať zámky pre dvere, lamelu systémy a pod. Táto jednotka z tohto stroja činí úplným unikátom a toho najlepšieho profesionála do tých najnáročnejších prevádzok. Je to jediný CNC vŕtací stroj, ktorý takú jednotkou disponuje.
Jednoduché nastavenie a ovládanie stroja je vykonávané prostredníctvom moderného programovacieho softvéru prehľadne zobrazeného na 19 "LCD monitoru sa širokou databázou súborov. K2 2.0 je ideálne riešenie pre malé a stredné firmy s obmedzeným rozpočtom a obmedzenou skladovacou kapacitou, rovnako ako pre veľké spoločnosti, ktoré potrebujú znížiť náklady typické pre veľké CNC stroje. Vďaka malej veľkosti (stroj zaberie iba 5 m2) môžete ušetriť cenný priestor vo vašej spoločnosti a vytvoriť lepšie pracovné podmienky.

 

Nárezové centrum KR SPIN 46

 

KR SPIN 46 je nová horizontálny trámcová píla pre rezanie panelov tak, aby uspokojila ako sériovú výrobu, tak i jednorazovú výrobu. Vďaka inovatívnemu a patentovanému systému ROTOMATIC, ktorý automaticky presunie pruh z prvého pozdĺžneho rezu na priečny rez a tak produktivita a presnosť hotového obrobku nezávisí od operátora. Jedinou úlohou obsluhy je vykladať hotové obrobky zo stroja.
KR SPIN 46 s reznou líniou 4600 mm a hĺbkou 4100 mm sa vyznačuje vysokou výkonnosťou a spoľahlivosťou. V tomto type stroja je použitá technológia zahŕňajúci lineárne vedenia a riadené osi. Cieľom týchto inovatívnych technických riešení je dosiahnutie vysokého výkonu a zároveň maximálnu presnosť, a to bez ohľadu na osobitnú vlastnosti nového KR SPIN 46, ako je ergonómia, malé rozmery stroja a veľká jednoduchosť použitia. Základňa celého stroja sa skladá z dvoch elementov a to z hlavnej a sekundárnej základne, ktoré sú medzi sebou prepojené. Táto mostová konštrukcia je schopná vytvárať protipůsobící silu proti silám vytváraným prítlačným trámcom a hmotnosťou stohu rezaného materiálu s výškou do 72 mm. Hlavná základňa tiež slúži ako podpera pre pílový vozík a tým eliminuje možnosť prípadných vibrácií, čo pozitívne prispieva na výslednú kvalitu rezu.
Pohyb pílového pásu je dosiahnutý prevodom s ozubeným a pastorkovým systémom, ktorý zaručuje nižší hluk rezacieho cyklu, výrazne znižuje vibrácie a umožňuje postup vždy plynulo a konštantne s nastaviteľnou rýchlosťou až 50 m / min. Umiestnenie posunovače prebieha vždy pod priamym dohľadom riadiacej jednotky stroja, ktorá pre zistenie polohy používa magnetický čítacie systém.
Stroj je štandardne vybavený 8 klieštinami s pneumatickým nastavením optimálneho prítlaku na základe druhu rezaného materiálu. Štyri z týchto ôsmich klieštin sú súčasťou vyššie spomínaného systému ROTOMATIC. Tento systém otočenie a presunutie dielce na ľavú stranu stroja funguje pri poreze tabúľ o maximálnej šírke 3200 mm (minimálna šírka je 600 mm). Maximálna veľkosť pozdĺžneho prúžku tabuľa, ktorý sa má otáčať je 1300 mm (minimálna veľkosť pozdĺžneho prúžku pre otáčania je 70 mm).
Stroj je tiež vybavený špeciálnym programom pre soft-formingové a post-formingové rezy s maximálnym nastavením presahu predrezového kotúče na 45 mm. Ďalej je možné na KR SPIN 46 vykonávať aj drážkovanie a vnútorné rezy.
Celé nárezové centrum je počítačovo riadené a ovládané prostredníctvom 15'' farebnej dotykovej obrazovky pre úplné automatické programovanie nárezových plánov s optimalizovaním pohybu príslušných osí (prítlačný trámec, pílová jednotka, bočné zarovnávač). Zároveň na základe výšky rezaného materiálu optimalizuje presah pílového kotúča pre dosiahnutie ideálneho rezného uhla a tým aj najvyššej kvality rezné hrany.
Na želanie môže byť stroj vybavený dvoma čelnými zdvíhacími stolmi so synchronizovaným zdvíhaním a s bočným ručným nastavením, poháňanými lineárnymi motormi, ktoré umožňujú nakladanie a následné vykladanie panelových stohov.

Video

 

Masterwood Project 485

 

Projekt 485 je päťosové obrábacie centrum pre pokročilých výrobca nábytku pre opracovanie všetkých druhov panelov a masívneho dreva. V ponuke je v 2 dĺžkových verziách s pracovnou oblasťou 3220 a 5170 mm a maximálna konfiguratelností nástrojových zásobníkov pre najvyššiu výkonnosť pri každom druhu opracovania. Toto CNC sa vyznačuje vysokým výkonom, flexibilitou a modularitou. Zákazník si môže vybrať až z 8 sád konfigurácií. Project 485 je určený najmä na výrobu nábytku, okenných rámov, okien a dverí.
Project 485 je obrábacím centrom s tzv. Otvorenou štruktúrou s "konzolovým" nosníkom. Hlavnou prednosťou tejto otvorenej štruktúry je väčšia variabilita v šírke opracovávaných dielcov. Všetky posuny sú s lineárnym vedením s predinštalovanými lineárnymi ložiskami s dvojitým tesnením zamedzujúcim prachovému znečistenia vnútra ložísk. Tento systém zaručuje neobmedzenú a trvalú životnosť bez nutnosti údržby. Pracovný stôl je rozdelený v dvoch zónach A a B, zatiaľ čo stroj pracuje v jednej zóne môže obsluha nakladať kus v pásme druhej zóny. Pracovná oblasť tohto stroja je 3220 mm alebo 5170 mm v osi X, 2000 mm v osi Y a 200 mm v osi Z. Vŕtacie hlava tohto stroja je vybavená 16 kW ekejtrovřetenem a zásobníkom nástrojov, kde si zákazník môže zvoliť až 32 vŕtacích vretien. Ďalej je stroj vybavený pílovým kotúčom s priemerom 125 mm. Maximálna rýchlosť počas opracovania v osiach X a Y je 40 m / min. a 25 m / min. v osi Z.

 

Modernizovaná olepovačka hrán Fravol Master M200-23

 

Kvalita a priestor v dielni. To sú dve hlavné kritériá pri výbere každého stroja. Nie vždy sa dajú tieto dve kritériá dať dohromady, ale olepovačka z výrobnej série MASTER s modelovým označením M200-23 predstavuje súhrn riešenie, aplikácií a technológií v pouhých 3 metroch. Ide o jednostrannú olepovačku hrán pre olepovanie a opracovanie dielcov s rovnými hranami s použitím rôznych hranovacia materiálov ako PVC, ABS, melamínu, dyhy a náglejky v pásoch, alebo kotúčoch. Podľa požiadavky na základe špecifických výrobných potrieb každej výroby môže byť stroj osadený jednotkami na základe výberu zákazníka vyznačujúcimi sa množstvom technologických patentov zaisťujúcich perfektnú kvalitu olepovaného dielca. Patentované technológie na rožkovači a jednotlivých jednotkách v spolupráci s patentovaným multifunkčným nástrojom s diamantovým ostrím umožňujú olepovanie dielcov všetkými typmi hrán bez obmedzenia. Pevná oceľová konštrukcia robí z tohto zariadenia kompaktný robustný stroj, ktorý zaisťuje perfektnú opracovanie hrany v súčinnosti s jednotlivými jednotkami stroja ovládanými cez ovládací panel umiestnený vo veľmi vhodné a funkčné polohe s farebnou dotykovou obrazovkou. Nastaviteľná rýchlosť olepovačky je do 7 m / min. Stroj tiež vyniká rýchlym štartom 6 ÷ 8 minút. Kapacita lepidlového zásobníka činí 1 Kg. Výraznou novinkou tohto modelu je, že lepiaci zásobník je ľahko a rýchlo vymeniteľný. Pre dosiahnutie najvyššieho stupňa opracovania stroj obsahuje technologická vybavenie, ako sú držiak hrany, systém separačné zmesi, předfrézy s rozdielnym smerom otáčania pre dokonalejšie opracovanie, infračervený ohrev hrany, prítlačná jednotka, nožnice, jemná fréza, rožkovač, antiadhezívny jednotka, škrabka lepidlá, kefy a rôzne ďalšie doplnky podľa výberu zákazníka. Okrem vymeniteľného zásobníka lepidla bol tento model vylepšený ešte o doplnky na rožkovací jednotke. Ide o vylepšený spôsob odsávania tejto jednotky a nové bezpečnosťou čidlo, ktoré sníma polohu dielca a slúži tak ako poistka proti nabúranie dielca do rožkovače. Pri zistení zlej polohy sa jednotka rožkovače automaticky vypne a tým nedôjde k jeho poškodeniu. Vďaka týmto vylepšenia sa model Master M200-23 stal ešte oveľa komplexnejším strojom, než bol doteraz.

 

Nárezové centrum KR 32/43

 

Nárezové centrum KR s označením 32 a 43 podľa dĺžky reznej línie (3200 mm / 4300 mm) sa vyznačuje vysokou výkonnosťou a spoľahlivosťou. Nikdy v minulosti nebola v tejto rade strojov použitá technológia zahŕňajúce lineárne vedenia a riadené osi. Cieľom týchto inovatívnych technických riešení je dosiahnutie vysokého výkonu a zároveň maximálnu presnosť, a to bez ohľadu na osobitnú vlastnosti nového KR 32/43, ako je ergonómia, malé rozmery stroja a veľká jednoduchosť použitia. Základňa celého stroja sa skladá z dvoch elementov a to z hlavnej a sekundárnej základne, ktoré sú medzi sebou prepojené. Táto mostová konštrukcia je schopná vytvárať protipůsobící silu proti silám vytváraným prítlačným trámcom a hmotnosťou stohu rezaného materiálu s výškou do 72 mm. Hlavná základňa tiež slúži ako podpera pre pílový vozík a tým eliminuje možnosť prípadných vibrácií, čo pozitívne prispieva na výslednú kvalitu rezu.
Pohyb pílového pásu je dosiahnutý prevodom s ozubeným a pastorkovým systémom, ktorý zaručuje nižší hluk rezacieho cyklu, výrazne znižuje vibrácie a umožňuje postup vždy plynulo a konštantne s nastaviteľnou rýchlosťou až 50 m / min. Umiestnenie posuvného vozíka prebieha vždy pod priamym dohľadom riadiacej jednotky stroja, ktorá pre zistenie polohy používa magnetický čítacie systém.
Stroj je štandardne vybavený 5/6 klieštinami s pneumatickým nastavením optimálneho prítlaku na základe druhu rezaného materiálu. Stroj je tiež vybavený špeciálnym programom pre soft-formingové a post-formingové rezy s maximálnym nastavením presahu predrezového kotúče na 45 mm. Ďalej je možné na KR vykonávať aj drážkovanie a vnútorné rezy.
Celé nárezové centrum je počítačovo riadené a ovládané prostredníctvom 15'' farebnej dotykovej obrazovky pre úplné automatické programovanie nárezových plánov s optimalizovaním pohybu príslušných osí (prítlačný trámec, pílová jednotka, bočné zarovnávač). Zároveň na základe výšky rezaného materiálu optimalizuje presah pílového kotúča pre dosiahnutie ideálneho rezného uhla a tým aj najvyššej kvality rezné hrany.

 

Olepovačka hrán Fravol FAST F650-23 Plus

 

Olepovačka z výrobnej série FAST s modelovým označením F650 - 23 Plus je jednostranná olepovačka hrán pre olepovanie a opracovanie dielcov s rovnými hranami s použitím rôznych hranovacia materiálov ako PVC, ABS, melamínu, dyhy a náglejky v pásoch alebo kotúčoch. Vyznačuje sa "plným" technickým vybavením ponúkaným v olepovačkách hrán na celosvetovom trhu a môže byť vybavená rôznym stupňom automatizácie od manuálneho až po úplné automatické ovládanie pomocou servomotorov, ktorá umožňuje zákazníkovi vybrať si stroj podľa vlastných výrobných potrieb. Pevná oceľová konštrukcia robí z tohto zariadenia kompaktný robustný stroj, ktorý zaisťuje perfektnú opracovanie hrany v súčinnosti s jednotlivými jednotkami stroja ovládanými cez ovládací panel umiestnený vo veľmi vhodné a funkčné polohe s farebnou 12 "dotykovou obrazovkou. Olepovačka je ideálny pre priemyselné alebo remeselné využitie. Nastaviteľná rýchlosť olepovačky je 12 - 16 m / min. stroj taktiež vyniká rýchlym štartom 6 ÷ 8 minút. Kapacita vymeniteľného lepidlového zásobníka činí 1 Kg. Veľké priezory s vnútorným osvetlením umožňujú vynikajúci pohľad do vnútorných častí stroja. Na dosiahnutie najvyššieho stupňa opracovania stroj obsahuje technologická vybavenie , ako sú úplne nový držiak hrany, systém separačné zmesi, předfrézy s rozdielnym smerom otáčania pre dokonalejšie opracovanie, infračervený ohrev, prítlačná jednotka, nožnice, uhlovo nastaviteľná kapovacie jednotka, hrubá fréza, jemn á fréza, rondomat, profilové cidliny, antiadhezívny jednotka, škrabka lepidlá, kefy, fén a rôzne ďalšie doplnky podľa výberu zákazníka. Jednou z ďalších možností je vybavenie stroja v kombinácii klasického olepovanie so systémom Fusion na bezšpárové olepovanie hrán pomocou horúceho vzduchu.

 

Olepovačka hrán SMART S650-23 Plus

 

Jednostranná olepovačka hrán SMART S650-23 Plus disponuje kompaktným dizajnom, silnejšie a tuhšie konštrukcií prispôsobenú pre potreby sériového typu výroby s požiadavkou na vysoký výkon. Načítanie je možné cez analógový ukazovateľ polohy a široká okná kapoty spoločne s vnútorným osvetlením umožňujú vynikajúci pohľad do vnútornej časti stroja. Vďaka svojmu dômyselnému prevedeniu je tento stroj vhodný pre olepovanie a opracovanie dielcov s rovnými hranami do hrúbky 80 mm s použitím rôznych hranovacia materiálov ako je PVC, ABS, melamín, dyha a náglejky v pásoch do hrúbky až 12 mm alebo v návine s použitím všetkých typov lepidiel vrátane PUR. A toto všetko vďaka patentovanému zásobníku lepidla s teflónovou povrchovou úpravou a s předtavnou komorou a 3 kg kapacitou s možnosťou rýchlej výmeny a automatického externého čistenie v prípade potreby. Všetky jednotky sa nastavujú automaticky z veľkej farebnej 12'' dotykovej PLC obrazovky pomocou výkonných servomotorov a plynule nastaviteľnou rýchlosťou posuvu od 10 do 20 m / min.
Olepovačka SMART S650-23 Plus obsahuje technologická vybavenia, akými sú držiak hrany, systém separačné zmesi, předfrézy s rozdielnym smerom otáčania pre dokonalejšie opracovanie, infračervený ohrev dielce, patentovaná nanášacie jednotka, prítlačná jednotka, nožnice na hrubé kapovanie, uhlovo nastaviteľná dvoupilková kapovacia jednotka od 0 ° do 15 °, hrubá a jemná frézovacie jednotka, rožkovač, profilové cidliny, antiadhezívny jednotka, plošné cidliny, leštiace jednotka, teplovzdušný fén a ďalšie rôzne doplnky podľa výberu zákazníka.

 

Nový CNC vŕtacie a kolíkovacie stroj BLITZ 2

 

Blitz 2 je multifunkčný 3 osí CNC stroj, ktorý vykonáva vŕtanie, lepenie a kolíkovanie a je vhodný pre malú a stredne veľkú výrobu, ideálne najmä pre výrobu "JUST IN TIME" alebo hromadnú výrobu. Tento stroj je tiež nevyhnutný doplnok na vykonávanie horizontálnych vrtov v "NESTING filozofiu". Blitz 2 je tiež vysoko účinný a spoľahlivý vďaka ľahkému softvéru.
Stroj je vybavený jednotkou na vstrekovanie lepidla, kde podtlaková nádrž na lepidlo má kapacitu 18 litrov a zásobník na vodu s kapacitou 9 litrov, ktorý slúži na čistenie. Ďalej je stroj osadený jednotkou na vkladanie kolíkov a veľkokapacitným vibračným zásobníkom kolíkov. Minimálna veľkosť kolíka je 6x25 mm a maximálna veľkosť kolíka činí 10x40 mm. Na stroji sa dajú používať kolíky už s naneseným lepidlom a vstrekuje sa iba voda. Týmto potom odpadáva čistenie stroja. Vŕtanie vykonáva vŕtacia hlava sa 3 samostatnými vertikálnymi vretenami a 3 samostatnými horizontálnymi vretenami. Pracovná oblasť horizontálne hlavy je v osi X 1300 mm, v osi Y 80 mm a v osi Z 50 mm. Obrábaný dielec je uchytený 4 svorkami. Obrábaný dielec môžeme uchytiť aj do 2 svoriek a kým stroj pracuje, môžeme si nachystať ďalší dielec do ďalších 2 svoriek a tým tak urýchliť výrobný proces.
Blitz 2 oproti svojmu staršiemu modelu Blitz je väčší, výkonnejší, efektívnejší a opracuje väčšie dielce.

 

CNC frézovacie a vŕtací stroj K2 920

 

Ide o jedinečný stroj typu "all-in-one" (všetko v jednom) s revolučnými systémami DDT System a Bar Nesting®, ktoré umožňujú kompletné obrábanie na 5 stranách dielca vrátane rezania. Jedná sa o automatický vyvrtávacie stroj s priechodným vŕtaním zospodu a automatickým návratom kusu k operátorovi a pracovnou plochou (os Y) 920 mm.
K2 920 sa líši od ostatných kompaktných CNC na trhu, pretože väčšina operácií nevyžaduje žiadne nastavenie času využitím unikátneho D-D-T (Double dynamic transport). Tento registrovaný systém sa skladá z dvoch klieštin, ktoré nepretržite držia materiál na mieste počas rôznych operácií. Toto tiež umožňuje špecializovaný softvér pre optimalizáciu pracovných cyklov - ako nesting, ale s výhodou, že je možné vyvŕtať vodorovné otvory bez nutnosti demontáže obrobku pre ďalšiu operáciu, čo je hlavná nevýhoda v systémoch Nesting.

K2 920 dokáže formátovať dielce a vytvárať konštrukčné otvory v horizontálnom a vertikálnom smere z jedného pásu aglomerovaného materiálu. V štandardnej výbave je osadený 9 vertikálnymi vŕtacími vretenami, 6 horizontálnymi vretenami v osiach X a Y, jednotkou pílového kotúča ø 100 mm pre funkciu drážkovanie a samozrejme výkonným 3,3 kW frézovacím elektrovretená.
K2 920 je ideálne riešenie pre malé a stredné firmy s obmedzeným rozpočtom a obmedzenou skladovacou kapacitou, rovnako ako pre veľké spoločnosti, ktoré potrebujú znížiť náklady typické pre veľké CNC stroje. Vďaka malej veľkosti môžete ušetriť cenný priestor vo vašej spoločnosti a vytvoriť lepšie pracovné podmienky.

 

Concept 350 - víťaz ocenenia WoodTec Award 2017

 

Award.JPG

Stroj Concept 350 ako progresívna formátovacia píla s výhodami nárezového centra sa stala víťazom špeciálneho ocenenia poroty ako technológia výstavy WoodTec 2017.

 

Nový centrálny katalóg

 

central.JPG

Odkaz na stiahnutie katalógu v pdf : Bras centrálny katalóg.pdf

 

Nový produktový katalóg Fimal

 

Concept.jpg

Odkaz na stiahnutie katalógu v pdf : formatovacia_pila_A4.pdf

 

Nový produktový katalóg Fravol

 

olepky.jpg

Odkaz na stiahnutie katalógu v pdf : olepovacky_hran_nahlad sk.pdf

 

Nový produktový katalóg Vitap

 

pointky_new.JPG

Odkaz na stiahnutie katalógu v pdf : Vrtacie_centra_A4.pdf