BRAS - drevoobrábacie stroje a zariadenia

FAST 400-23

 

fast_f400_23.jpg

Olepovačka z výrobnej série FAST s modelovým označením F400 – 23 je jednostranná olepovačka hrán pre olepovanie a opracovanie dielcov s rovnými hranami s použitím rôznych hranovacích materiálov ako PVC, ABS, melamínu, dýhy a náglejkov v pásoch, alebo kotúčoch. Tento model sa vyznačuje kvalitným prevedením jednotlivých jednotiek osadenými multiprofilovými nástrojmi pre jednoduché nastavovanie stroja pri zmenách jednotlivých typov hrán. Pevná oceľová konštukcia robí z tohto zariadenia kompaktný robustný stroj ktorý,zaisťuje perfektné opracovanie hrany v súčinnosti s jednotlivými jednotkami stroja ovládanými cez ovládací panel umiestnený vo veľmi vhodnej a funkčnej polohe s farebnou dotykovou obrazovkou. Od modelov F600-23 a F650-23 PLUS sa líši vo vybavení a to absenciou jednotky rondomatu (rožkovača), pre zákazníkov s dopytom na stroj aj s týmto vybavením preto ponúkame modely F600-23 a F650-23 PLUS s "plným" technickým vybavením.

Spoločnosť Fravol poskytuje možnosť vybavenia svojich strojov aj v kombinácií klasického olepovania so systémom Fusion na bezšpárové olepovanie hrán pomocou horúceho vzduchu.

 

• Veľké priezory s vnútorným osvetlením umožňujú vynikajúci pohľad do vnútorných častí stroja.

• Ideálne pre priemyselné alebo remeselné využitie.

• Nastaviteľná rýchlosť do 10 m / min.

• Rýchly štart 6 ÷ 8 minút.

• Kapacita lepidlového zásobníka: 1 Kg

• Automatické nastavenie obrábacích jednotiek

• Motor kapovacej jednotky s dvoma kotúčmi a automatickým naklápaním 0 ° ÷ 1 ° je napájaný z vysokofrekvenčného meniča  200 Hz.

Pre dosiahnutie najvyššieho stupňa opracovania stroj obsahuje technologické vybavenie ako sú držiak hrany, systém separačnej zmesy, predfrézy s rozdielnym smerom otáčania pre dokonalejšie opracovanie, infračervený ohrev, prítlačná jednotka, nožnice, uhlovo nastaviteľná kapovacia jednotka, hrubá fréza, jemná fréza, profilové cidliny, antiadhezívna jednotka, škrabka lepidla, kartáče, fén a rôzne ďalšie doplnky podľa výberu zákazníka.

 

Fast_2020.PDF