BRAS - drevoobrábacie stroje a zariadenia

Úvod / Stroje a zariadenia / Olepovačka FAST / FAST 600-23zdieľať

FAST 600-23

 

Olepovačka z výrobnej série FAST s modelovým označením F600 – 23 je jednostranná olepovačka hrán pre olepovanie a opracovanie dielcov s rovnými hranami s použitím rôznych hranovacích materiálov ako PVC, ABS, melamínu, dýhy a náglejkov v pásoch, alebo kotúčoch. Vyznačuje sa "plným" technickým vybavením ponúkaným v olepovačkách hrán na celosvetovom trhu a môže byť vybavená rôznym stupňom automatizácie od manuálneho až po úplné automatické ovládanie pomocou servomotorov, ktorá umožňuje zákazníkovi vybrať si stroj podľa vlastných výrobných potrieb. Pevná oceľová konštukcia robí z tohto zariadenia kompaktný robustný stroj ktorý,zaisťuje perfektné opracovanie hrany v súčinnosti s jednotlivými jednotkami stroja ovládanými cez ovládací panel umiestnený vo veľmi vhodnej a funkčnej polohe s farebnou dotykovou obrazovkou.

Spoločnosť Fravol poskytuje možnosť vybavenia svojich strojov aj v kombinácií klasického olepovania so systémom Fusion na bezšpárové olepovanie hrán pomocou horúceho vzduchu.

 

• Veľké priezory s vnútorným osvetlením umožňujú vynikajúci pohľad do vnútorných častí stroja.

• Ideálne pre priemyselné alebo remeselné využitie.

• Nastaviteľná rýchlosť do 10 m / min.

• Rýchly štart 6 ÷ 8 minút.

• Kapacita lepidlového zásobníka: 1 Kg

• Automatické nastavenie obrábacích jednotiek

• Motor kapovacej jednotky s dvoma kotúčmi a automatickým naklápaním 0 ° ÷ 1 ° je napájaný z vysokofrekvenčného meniča  200 Hz.

Pre dosiahnutie najvyššieho stupňa opracovania stroj obsahuje technologické vybavenie ako sú držiak hrany, systém separačnej zmesy, predfrézy s rozdielnym smerom otáčania pre dokonalejšie opracovanie, infračervený ohrev, prítlačná jednotka, nožnice, uhlovo nastaviteľná kapovacia jednotka, hrubá fréza, jemná fréza, rondomat, profilové cidliny, antiadhezívna jednotka, škrabka lepidla, kartáče, fén a rôzne ďalšie doplnky podľa výberu zákazníka.

 

Schugoma systém

Pre zákazníkov, ktorí hľadajú spôsob doplnenia svojich už zakúpených olepovačiek technológiou bezšpárového olepovania tu máme jedinečné riešenie. Patentovaný systém od nemeckej spoločnosti Schugoma, ktorý je možné umiestniť v každom existujúcom stroji na olepovanie hrán.

Fast.jpgfast-rear.jpgschugoma.jpg

 

Fast_2020.PDF

 

FAST 600-23

hrúbka dielca

10 – 60 mm

min. dĺžka / šírka dielca

140 / 60 mm

hrúbka hrany

0,4 – 6 mm

šírka hrany

12 – 63 mm

rýchlosť posuvu

10 m/min