BRAS - drevoobrábacie stroje a zariadenia

SMART 500-23

 

Model Smart 500-23 disponuje kompaktným dizajnom, silnejšou a tuhšou konštrukciou. Načítavanie je možné cez analógový ukazovateľ polohy a široké otvory spolu s vnútorným osvetlením umožňujú vynikajúci pohľad do vnútorných častí. Vďaka svojmu dômyselnému prevedeniu je tento stroj vhodný pre olepovanie a opracovanie dielcov s rovnými hranami s použitím rôznych hranovacích materiálov ako PVC, ABS, melamínu, dýhy a náglejkov v pásoch, alebo kotúčoch s použitím všetkých typov lepidiel vrátane PUR. A to všetko vďaka patentovanému zásobníku lepidla s teflónovou povrchovou úpravou a 3 kg kapacitou. Spoločnosť Fravol poskytuje možnosť vybavenia svojich strojov aj v kombinácií klasického olepovania so systémom Fusion na bezšpárové olepovanie hrán pomocou horúceho vzduchu. Všetky jednotky sa nastavujú automaticky z 7"/10"7 farebnej dotykovej PLC obrazovky pomocou servomotorov.

SMART_front.jpg

Ideálne pre priemyselné alebo remeselné využitie.

• Nastaviteľná rýchlosť do 14 - 18 m / min.

• Rýchly štart 6 ÷ 8 minút.

• Kapacita lepidlového zásobníka: 3 Kg

• Hrúbka opracovaného dielca 10 - 80 mm

• Možnosť lepenia masívnych náglejkov až do 12 mm

• Automatické nastavenie obrábacích jednotiek

• Motor kapovacej jednotky s dvoma kotúčmi a automatickým naklápaním 0 ° ÷ 15 ° je napájaný z vysokofrekvenčného meniča  200 Hz.

Pre dosiahnutie najvyššieho stupňa opracovania stroj obsahuje technologické vybavenie ako sú držiak hrany, systém separačnej zmesy, predfrézy s rozdielnym smerom otáčania pre dokonalejšie opracovanie, infračervený ohrev, prítlačná jednotka, nožnice, uhlovo nastaviteľná kapovacia jednotka, hrubá fréza, jemná fréza, profilové cidliny, antiadhezívna jednotka, škrabka lepidla, kartáče, fén a rôzne ďalšie doplnky podľa výberu zákazníka.