BRAS - drevoobrábacie stroje a zariadenia

CNC frézovacie a vŕtací stroj K2 920

 

Ide o jedinečný stroj typu "all-in-one" (všetko v jednom) s revolučnými systémami DDT System a Bar Nesting®, ktoré umožňujú kompletné obrábanie na 5 stranách dielca vrátane rezania. Jedná sa o automatický vyvrtávacie stroj s priechodným vŕtaním zospodu a automatickým návratom kusu k operátorovi a pracovnou plochou (os Y) 920 mm.
K2 920 sa líši od ostatných kompaktných CNC na trhu, pretože väčšina operácií nevyžaduje žiadne nastavenie času využitím unikátneho D-D-T (Double dynamic transport). Tento registrovaný systém sa skladá z dvoch klieštin, ktoré nepretržite držia materiál na mieste počas rôznych operácií. Toto tiež umožňuje špecializovaný softvér pre optimalizáciu pracovných cyklov - ako nesting, ale s výhodou, že je možné vyvŕtať vodorovné otvory bez nutnosti demontáže obrobku pre ďalšiu operáciu, čo je hlavná nevýhoda v systémoch Nesting.

K2 920 dokáže formátovať dielce a vytvárať konštrukčné otvory v horizontálnom a vertikálnom smere z jedného pásu aglomerovaného materiálu. V štandardnej výbave je osadený 9 vertikálnymi vŕtacími vretenami, 6 horizontálnymi vretenami v osiach X a Y, jednotkou pílového kotúča ø 100 mm pre funkciu drážkovanie a samozrejme výkonným 3,3 kW frézovacím elektrovretená.
K2 920 je ideálne riešenie pre malé a stredné firmy s obmedzeným rozpočtom a obmedzenou skladovacou kapacitou, rovnako ako pre veľké spoločnosti, ktoré potrebujú znížiť náklady typické pre veľké CNC stroje. Vďaka malej veľkosti môžete ušetriť cenný priestor vo vašej spoločnosti a vytvoriť lepšie pracovné podmienky.